Rupes Kiillotuskone BigFoot LHR21ES/STD
Tuotenumero Toimittajan tuotenumero
(1)
Rupes
Tilaa ennen klo 12 saman päivän toimitusta
60 päivän avoin ostos
Rupes LHR21ES tarjoaa upean yhdistelmän maalivirheiden tehokkaasta poistamisesta samalla kun viimeistely on todella hyvä. LHR21ES oli ensimmäinen kone maailmassa, jonka veto on 21 mm, ja siitä lähtien se on ollut oskilloivan koneen suorituskyvyn vertailukohta. 21 suurella, 150 mm:n tukilevyllään peittää suuren alueen, mikä tekee kiillotuksesta nopeaa ja tehokasta. Oskilloiva kiillotuskone 21 mm:n vedolla Legendaarinen erittäin laadukas kone Rupes - valmistettu Italiassa vuodesta 1947 Fantastinen tasapaino ja mukava liike - Rupen hihnapyörillä ja kiillotusaineella Älykäs elektroniikka - enemmän/vähemmän vääntömomenttia tarvittaessa 9 metrin johto - paras saavutettavuus Mukana 150 mm tukilevy (tarranauha). Suunniteltu Rupen kiillotusjärjestelmään - hihnapyörät ja kiillotusaineet Rupen oskilloiva kiillotusjärjestelmä tarjoaa suuria etuja: Ei voi luoda hologrammeja - värähtelevän liikkeen ansiosta Erittäin alhainen tärinä – koneen tasapainopaino on mukautettu Rupen kiillotuspyöriin Antaa täydellisen tuloksen jo yhden kiillotusvaiheen jälkeen useimmissa ajoneuvoissa - säästää aikaa Kiillottaa "kylmänä" alhaisen kitkan ansiosta - liiallinen lämpö voi vahingoittaa maalia Paras valinta turvalliseen kiillotusprosessiin – hyvä sinulle ilman aikaisempaa kokemusta Rupesilla on tehtaita ja kemistejä, jotka valmistavat koko kiillotusjärjestelmän koneista kiillotuspyöriin ja kiillotusaineisiin - jos sinulla on nämä 3, voit taata täydellisen tuloksen
Lue lisää
Tuotekuvaus
Tekniset ominaisuudet
Generella specifikationer:
Heiluriliike 21 mm
Nopeus 2000-4200 rpm
Moottorin teho 500 W
Kaapelin pituus 9 m
Värinä 2,7 m/sek
Mittausepävarmuus 1,7
Äänitaso 88 dB(A)
Akseli M8
Kiinnityslevyn koko 150 mm
Kiillotuslaikan koko 180 mm
Paino 2,6 kg
Arvostelut 5,0 (1)
Yhteensä 1
5 Tähdet
100 %
4 Tähdet
0 %
3 Tähdet
0 %
2 Tähdet
0 %
1 Tähdet
0 %